3D Baskı

3 Boyutlu Modeli Yükle

3D Baskı Fiyatlarını

Değerlendir Ve Sana En Uygun Teklifli Seçerek Sipariş Oluştur

 • STL Modelini Yükle

  3D Modelini Yükle

  Hazırladığın 3D modelini STL formatında, siteye online olarak yükleyin yada tasarım ekibimizle iletişime geçin.

 • 3D Baskınızla ilgili malzeme ve kalite seçimi yapın

  Malzeme ve Yüzey Seçimi

  Çıktı almak istediğiniz ürünün kullanım yerine göre malzeme seçimi ve yüzey kalitesini belirleyin. Bu konuda bilgi almak için sitemizde ki yazılardan faydalanın.

 • 3D Baskı üretimini gerçekleştirelim

  3D Yazıcılarla Üretim

  Onlarca üreticiden aldığın teklifleri değerlendirerek modelinizi üretecek mağazayı seçin ve 3D baskı sürecini başlatın.

 • 3D Baskınızı teslim alın

  Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo

  3D baskı siparişiniz tamamlandıktan sonra tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak kargo ile gönderimini sağlayalım.

3D Baskı Detayları

3D Modelleri Yükle

STL YÜKLE
Maksimum:10MB, Dosya Formatı:STL, Birden fazla dosya seçebilirsiniz.
Kişisel Bilgiler
3Dedi ile onlarca üreticiden 3D baskı için fiyat teklifi ve malzeme önerileri alabilirsin.

3D Baskı Teknolojilerimiz

FDM 3D Baskı Teknolojileri

FDM (Fused Deposition Modelling)FDM olarak bilinen 3D Baskı türü en yaygın 3D yazıcı teknolojisidir. Onlarca farklı malzeme ile en uygun maliyetle ve en hızlı şekilde üretim yapılabilen 3D Baskı teknolojisini keşfedin.

ABS, PLA, Nylon, Karbonfiber, PETG, STH gibi pek çok malzeme ile birlikte kullanılsa da en yaygın olanı PLA ve ABS malzemeleridir. Size en uygun malzemeyi ve üretim teknolojisini belirlemek içinmüşteri temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz. Bize E-Posta veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

FDM Teknolojisini İnceleyin

SLA 3D Baskı Teknolojileri

SLA (Stereolithography)SLA (Stereolithography) ince detaylara sahip, çok karmaşık geometrili ve yüksek yüzey kalitesi ihtiyacı olan modellerde tercih edilen 3D Baskı teknolojisidir. Medikal ve kuyumculuk sektörlerinde en çok tercih edilen yöntemdir.

DLP veya SLA olarak adlandırılan bu yöntemde sıvı reçine UV ışınları ile pozlanarak katı model oluşturulmaktadır. Üretim tamamlandıktan sonra ardıl işlemleri sebebiyle en yüksek maliyetli üretim yöntemlerindendir.

SLA Teknolojisini İnceleyin

MJF 3D Baskı Teknolojileri

MJF (Multi Jet Fusion)MJF (Multi Jet Fusion) teknolojisi son kullanıcılar için ürün geliştiren tasarımcılar için en çok tercih edilen 3D Baskı yöntemidir. HP firmasının geliştirdiği bu teknoloji ile kusursuz baskılar elde edebilirsiniz.

Ölçüsel tutarlılığı çok yüksek, ısı ve mukavemet yönünden dayanıklı parçalar üretilebilmektedir. Karmaşık geometrili modelleri gerçeğe en yakın şekilde diğer yöntemlerden çok daha hızlı bir sürede ortaya çıkarılabilir.

FDM Teknolojisini İnceleyin

Colorjet 3D Baskı Teknolojileri

ColorjetColorjet, modelleri renkli bir şekilde, çok yüksek tasarım esnekliğiyle üretime olanak sağlamaktadır. Colorjet 3D Baskı teknolojisi ile ilgili fiyat talepleriniz için formda renkli istediğinizi belirtebilirsiniz. Temrin ve fiyat bilgisi için temsilciniz sizinle iletişime geçecektir.

Colorjet ile mimari ölçekli maketler çok hızlı bir şekilde üretilebilmektedir. Tasarım odaklı çalışan firma ve kişilerin öncelikli tercih ettiği 3D Baskı teknolojisi ile tanışmak için bizimle telefon veya E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

FDM Teknolojisini İnceleyin

3D Baskı Fiyat Hesaplama

3D modelinizin hacmi fiyatlandırmada önemli bir etkendir. Bunun yanı sıra üretim süresi ve ağırlığını hesaplayarak, 3Dedi sizin için en uygun fiyat tekliflerini toplar ve size sunar.

Aşağıda 10x10x10 cm ölçülerinden oluşan örnek bir modelin fiyatları değerlendirebilmeniz açısından verilmiştir. Fakat her model için ayrı hesaplama yapılmaktadır.

FDM
70 TL
SLA
320 TL
MJF
260 TL
Colorjet
480 TL
3D Baskı Fiyatlandırma
3D Baskı Siparişi Ver

3D Baskı Hakkında Bilgi Alın!

3D baskı teknolojisi ile üretilen parçalar hızlı ve uygun maliyetli oldukları için günümüzde giderek popüler hale gelmektedir. Geleneksel üretim yöntemlerine göre çok daha esnektir. Parçaların tasarım aşamasında tasarımcıya kolaylık sağlar. İster şirketiniz için geliştirdiğiniz projelerinizde ister okul projelerinizde sizlere 3D Baskı ve üretim yöntemleri konusunda bilgi almak için 3Dedi müşteri temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.


Farklı teknolojiler ve farklı malzemeler konusunda kararsızlık yaşıyorsanız örnek talebi ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Önce Sen Yaz İletişimimiz hiç kopmasın


Copyrights © 2017 3dedi.com Hakkımız varsa helal olsun.

Yüklenme Süresi (S) : 0.001104