Hakkımızda

3Dedi.com nedir? Nereden çıkmıştır? Ne iş yapmaktadır?

3Dedi.com Türkiye'nin ilk ve tek 3D Model Platformudur

 

        Sitemiz, gelişen ve büyüyen bir sektör olan 3D baskı ve 3D yazıcı sektöründe kullanıcıların doğru fiyata ulaşabilmesi ve sektörde ki firmalara yeni iş imkanları yaratarak onları gelişmesi ve büyümesini sağlamayı hedefleyerek yola çıkmıştır. 3Dedi 16 Ekim 2017 tarihinde yayına girmiş ve sipariş almaya başlamıştır. 

        3Dedi kullanıcıların ve mağazaların ihtiyaçlarını karşılayacak özel bir yazılım kullanmaktadır. Sitede tüm işlemler uçtan uca şifrelenerek gerçekleştirilmektedir. Böylece kullanıcıların güvenliği sağlanmaktadır. 

 

        3Dedi.com bir pazaryeri modelidir. Bu sayede hem müşterileri hem de tedarikçileri güvence altına almaktadır. Sitemiz üzerinden yapılan ödemeler satıcının ürünü alıcıya ulaştırılmasına kadar bekletilmektedir. Böylece alıcılar ürünü onaylamadan satıcıya ödeme geçmemektedir. Bu aynı zamanda tedarikçiler içinde ödeme garantisi sunmaktadır. Kaliteli iş yapan mağazalar sitemizde yer almaktadır. Ticaret puanı düşük mağazalar sitemizden uzaklaştırılırlar. Bu yüzden kullanıcılarımızdan aldıkları ürün ile ilgili geri bildirimde bulunmalarını istemekteyiz. Böylece bir sonraki siparişlerde yeni kullanıcılarımızın karar vermesi daha kolay olur. 

        Kullanıcılarımız sipariş sürecinde yalnızca bizimle muhatap olarak kolay bir şekilde süreci yönetebilirler. Ayrıca tedarikçi firmalarda bu süreç boyunca bizimle iletişime geçerler. Böylece her iki taraf yönetilmesi çok daha kolay alış-veriş deneyimi yaşar.

        İnternet bağlantısı olan her yerden sitemize ulaşabilirsiniz. Şuan Dünya'da olsanızda idol isim Elon Musk'ın çılgın projesi yakın gelecekte Mars'a gidebilir ve orada bir internet bağlantısına sahip olabilirseniz oradan bile sitemize erişebilir, sipariş verebilir, siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Fakat ne yazık ki henüz kargolarımız yalnızca Türkiye'de bulunan adreslere iletilebilmektedir. Yani siz Marsta olsanız bile burada ki sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz. 

        Sitemizden kredi kartıyla, havale/eft yöntemiyle veya sanal paralar ile ödeme yapabilirsiniz. Bitcoin ve ethereum ile ödeme yapmak isteyen kullanıcılarımız ödeme esnasında bu seçenekleri görmektedirler. Eğer bu seçenek size görünmüyorsa bizimle iletişime geçerek cüzdan numarasını isteyebilir ve göndermeniz gereken tutarı öğrenebilirsiniz. 

 

        Dünya'da teknoloji hızla ilerliyor ve ülkemizde bu teknolojiyi yakından takip ediyor. 3D baskı teknolojisi pek çok endüstriye kolaylık sağlamakta ve her yeri fabrikaya çevirmektedir. İnternet sitemiz bu teknolojiyi daha yaygın hale getirmek için bir hareket başlatmıştır. Bu teknolojiyi ülkemizde geliştiren firmalara, üniversitelere ve şahıslara destek vermek sitemizin birincil görevidir. 3D Yazıcıların ülkemizde geliştirilmesini ve tüm Dünya'ya pazarlanmasını sağlamak için çalışıyoruz. Sitemizi kullanarak, arkadaşlarınıza tavsiye ederek bu amacımıza ulaşmamızda yardımcı olabilirsiniz. 

        Bu internet sitesinin fikri üç genç girişimci tarafından ortaya çıkarılmıştır. Fakat kısa zamanda kadrosunu genişleterek ilerlemektedir. Pek kısa zaman içinde sektörde ki herkes tarafından bilinen ve kullanılan bir platform olmayı hedeflemekteyiz. 

        Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm işlemler güvence altındadır. Kurumsal çalışma disipleniyle tamamen hayalperest ve eğlenceli bir çalışma şeklini bir arada yürütüyoruz. Gezmeyi seviyor ve gezenleri seviyoruz. Üretmeyi seviyor ve üretenleri seviyoruz. Yaratıcılığımızı kullanmak için kendimizi zorluyoruz. Sizlerden gelecek geri bildirimleri önemsiyor ve bize öğreteceklerinizi önemsiyoruz. Öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyoruz. 

 

        Daima sıcak ve canlı bir iletişim kurmak istiyoruz. Dostluk ve şeffaflık bizim için önemlidir. Sizlere dost gözüyle yaklaşıyoruz. Sizlerin de bize böyle yaklaşacağınızdan bizi tanıdıkça seveceğinizden kuşkumuz yok, bizimle iletişime geçmek çok kolay. Telefon numaramızdan, eposta adresimizden yada sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

        Sitemizde henüz indirim kuponu, puan gibi opsiyonları barındırmıyoruz. Zaman zaman toplu indirimlere hazır olun. Sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edin hem bize motivasyon kaynağı olun hemde indirim fırsatlarını kaçırmayın. 

 

        Öğrencileri seviyoruz. Bizler öğrencilikten yeni emekli olduk. Yıllar süren öğrencilik maceralarımız halen taptaze. Projelerimizde bizlere yardımcı olan büyüklerimizden öğrendiğimiz şeyleri sizlere aktarmak için buradayız. Hiç bir bedel almadan hizmet ve ürün veren büyüklerimizden bize miras kalan şeyler var. O yüzden öğrenciler mutlaka bizimle iletişime geçin. Sizin için yapabileceğimiz mutlaka bir şeyler vardır. 

 

        Ticaret Bireyi, Sanayi toplumu geliştirir. Üretmek için buradayız. Sanayimiz ve sanayicimiz için buradayız. Fabrikalarınızda, atölyelerinizde, işletmelerinizde yurt dışından ithal ettiğiniz çok pahalı ürünlerin olduğunu biliyoruz. Bu ürünleri hem yurt içinde hem de çok daha ucuza üretebilecek işletmeler olduğunuda. Yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinden 3D tarama formu doldurmak. Elinizde ki ürünü tarayıp bilgisayar ortamına aktaracak, sonra bu modelleri plastikten veya metalden imal edecek mağazalarımız bulunmakta. Bu mağazalarımızdan teklif almanız yalnızca bir dakika sürecek. 

 

Sizinle olduğumuz için mutluyuz. 

3Dedi.com Platformu

 

Önce Sen Yaz İletişimimiz hiç kopmasın


Copyrights © 2017 3dedi.com Hakkımız varsa helal olsun.