Zaxe Siyah PLA Filament

Zaxe PLA yüksek kalite ve hassasiyette, 1.75mm çapında üretilmektedir. PLA biyobozunur ve biyoaktif olan mısır nişastası, pancar kökü veya şeker kamışı gibi yenilenebilir kaynaklardan üretilen bir termoplastiktir.

Zaxe Siyah PLA Filament 3D FilamentFilament Özellikleri

Filament Kodu:
Zaxe-Siyah-PLA
Stok Durumu:
2
Filament Marka:
ZAXE
Filament Çapı:
1.75 mm
Filament Net Ağırlık:
800 gr

Fiyat :
164.41 + KDV
194.00 TL

Adet:
7 saat 30 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda3Dedi Güvencesiyle 3D Filament Alın

Zaxe Siyah PLA yüksek hassasiyet ve kalitede, 1.75mm çapında üretilmektedir. PLA filament, genellikle ABS ile karşılaştırılan başka bir popüler 3D baskı malzemesidir. PLA, mısır nişastası, şeker kamışı, tapyoka kökleri ve patates nişastası gibi yenilenebilir kaynaklardan elde edilen biyobozunur bir termoplastiktir.

ABS\'den farklı olarak, PLA malzemesi baskı sırasında toksik gazlar üretmez, bu nedenle evlerde ve sınıflarda kullanımı daha güvenlidir.Güvenli ve toksik olmayan yapısı nedeniyle PLA, 3D baskıyı seven çocuklar için en iyi 3D yazıcı filamentidir.Ayrıca, plastik soğurken büzülmez, bu nedenle 3D yazıcınız için ısıtmalı bir yatağa gerek yoktur.

PLA güvenli kabul edilir. Böylece, gıda ambalajı, şeker paketleri, tek kullanımlık sofra takımları, tek kullanımlık giysiler, hijyen ürünü ve çocuk bezleri gibi ürünlerde kullanılır.

PLA vücutta laktik aside ayrışma yeteneğine sahiptir ve bu özellik nedeniyle tıbbi dikiş ve cerrahi implantlarda kullanılır. Cerrahi olarak implante edilen vidalar, pimler, çubuklar veya ağ, vücutta 6 ay ila 2 yıl içinde doğal olarak parçalanır.

Zaxe PLA Filament

  • Stabil erime özelliği ve baskı esnasında dış ortamdan çok az etkilenmesi, PLA’yı yüksek ölçü hasasiyeti isteyen baskılar için iyi bir tercih yapıyor.
  • Baskı esnasında toksik madde yaymaması ve yiyecek-içecek ile etkileşime geçebilmesi, PLA’yı eğitim sektörü ve sağlık sektörü için tercih sebebi yapıyor.
  • Zaxe PLA genellikle sağlık sektörü ve eğitim kurumları ve ev kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir.
  • Zaxe PLA, Zaxe marka 3D Yazıcılarda otomatik olarak NFC ile tanınarak hotend ve ısıtıcı tabla ısısı otomatik ayarlanmaktadır.

Zaxe 3D Yazıcı Dışı Yazıcılarda Tavsiye Ettiğimiz Sıcaklık Değerleri

Nozzle Sıcaklığı: 210 °C

Tabla Sıcaklığı : 50 °C

Baskı Hızı: 50mm/s

Etiketler: zaxe pla pla filament zaxe filament zaxe pla filamentÖnce Sen Yaz İletişimimiz hiç kopmasın


Copyrights © 2017 3dedi.com Hakkımız varsa helal olsun.